Posvet Poslovanje z nepremičninami

Ponudba za sponzorje in oglaševalce 2018

Izkoristite priložnost za promocijo in/ali oglaševanje Največji in najpomembnejši nepremičninski dogodek pri nas bo potekal 8. in 9. novembra 2018 v kongresnem centru Portus v hotelu Slovenija v Portorožu.

Arhiv: Zaključki 28. posveta Poslovanje z nepremičninami

V Portorožu se je 9. in 10. novembra 2017 zbralo skoraj 400 domačih in tujih nepremičninskih strokovnjakov. Programski odbor, v katerem so poleg predstavnikov GZS-ZPN sodelovali tudi predstavniki ministrstev za okolje in prostor, infrastrukturo, finance, javno upravo in pravosodje ter predstavniki Slovenskega nepremičninskega združenja – FIABCI, Združenja lastnikov nepremičnin, Skupnosti občin Slovenije in Združenja mestnih občin Slovenije.

Arhiv: Rekorden obisk na 28. Tradicionalnem posvetu Poslovanje z nepremičninami

V Portorožu se je zaključil tradicionalni, že 28. po vrsti, posvet Poslovanje z nepremičninami v organizaciji GZS-Zbornice za poslovanje z nepremičninami. Letošnji posvet zaznamuje poleg ponovno rekordnega obiska domačih udeležencev tudi sodelovanje tujih nepremičninskih strokovnjakov.

Arhiv: Uspešno zaključen 27.posvet Poslovanje z nepremičninami

Za nami je že 27. posvet Poslovanje z nepremičninami, zaznamovali pa so ga izjemno visoka udeležba, kakovosten program ter sodelovanje predstavnikov vseh ministrstev,ki vplivajo na nepremičninsko panogo. Preko 350 udeležencev tradicionalnega posveta v Portorožu je tako sprejelo številne zaključke, ki bodo odločevalcem nedvomno pomagali pri normativnem urejanju poslovanja z nepremičninami. Zaključke si lahko ogledate v spodnji prilogi.

Arhiv: Največji in najpomembnejši nepremičninski dogodek pri nas

27. posvet poslovanje z nepremičninami, 10. in 11. november 2016 14 soorganizatorjev * 28 zanimivih in strokovnih tematik * 58 sodelujočih strokovnjakov * že več kot 200 prijavljenih * 22 sponzorjev NE ZAMUDITE, ker >>

Arhiv: Zgodnje prijave do 17.10.2016

NAJVEČJI IN NAJPOMEMBNEJŠI NEPREMIČNINSKI DOGODEK PRI NAS - 27- posvet Poslovanje z nepremičninami, Portorož. 10. in 11.november 2016